Нотаріус КиївСілін В.І.
Нотаріус Київ

Працюємо для Вас:

В робочі дні з 09:00 до 20:00

У вихідні дні з 10:00 до 18:00

Витяг з реєстру обтяжень (перевірка автомобіля)

Бажаєте переконатися, що машина не перебуває в заставі або переконати в цьому покупця? Якщо вам потрібна така перевірка автомобіля, взяти витяг з реєстру обтяжень ви можете в Києві в нашій нотаріальній конторі на Оболоні.

Навіщо ця інформація покупцеві?

В останні роки на вторинному ринку автомобілів діє чимало шахраїв, які купують автомобіль, закладають його в банку або іншій фінансовій установі, після чого намагаються продати, приховуючи цей факт. Відповідно, покупець разом з машиною, що придбана за дорученням набуває і борги шахрая, через які не зможе переоформити автомобіль і змушений або по ним розплачуватися, або довго і нудно намагатися зробити реституцію через суд.

Щоб уникнути подібного шахрайства, покупцеві критично важливо знати, що на машину не діють ніякі обтяження на відчуження. Перевірити цю інформацію можна в нотаріальній конторі у приватного нотаріуса в Києві на застави і заборони відчуження автомобіля.

Навіщо ця інформація продавцеві?

Хочете швидше знайти покупця на свій транспортний засіб? Продемонструйте, що ви чесний продавець, а не шахрай, і відразу пред'явіть потенційному покупцеві документ, який свідчить про те, що машина нічим не обтяжена.

На те, щоб взяти витяг (перевірку автомобіля) з реєстру обтяжень в нотаріальній конторі у нотаріуса на Оболоні в Києві піде всього кілька хвилин і буде коштувати зовсім недорого. А ось завдяки позиціонуванню себе як чесної людини, ви зможете швидко увійти в довіру до покупця і здійснити угоду на більш вигідних умовах. Адже чим більше покупець довіряє продавцю, тим менше у нього бажання торгуватися і збивати початкову ціну.

Витяг з реєстру обтяжень (перевірка автомобіля)
Витяг з реєстру обтяжень (перевірка автомобіля)400600
Нотаріус Київг. Киев, метро Оболонь,+38 (068) 000-333-5
Нотаріус Київ150250
2019-05-08https://kievnotar.com.ua/vytyag-z-reyestru-obtyazhen-perevirka-avtomobilya

Щодня з 09:00 до 20:00 - БЕЗ ВИХІДНИХ!

УСЛУГИ НОТАРИУСА

Всі види нотаріальних послуг

  • Довіреності
  • Заяви
  • Договори
  • Спадщина
  • Офіційне засвідчення
  • Реєстрація
  • Ціни
  • Без черги

Щодня з 09:00 до 20:00 - БЕЗ ВИХІДНИХ!