Нотаріус КиївСілін В.І.
Нотаріус Київ

Працюємо для Вас:

В робочі дні з 09:00 до 20:00

У вихідні дні з 10:00 до 18:00

Свідоцтво на спадщину

Вам залишили спадщину, і ви бажаєте нею розпорядитися, але до цих пір не оформили свідоцтво на спадщину? Зробити це швидко, недорого і без черг ви можете в нашій нотаріальній конторі на Оболоні.

Для чого потрібен цей документ?

Свідоцтво - це єдиний документ, яким забезпечується повноцінне право спадкоємця розпорядитися успадкованим майном на власний розсуд. Відсутність свідоцтва означає, що спадкоємець не має ніякої можливості ні продати автомобіль, ні здати в оренду квартиру, ні зняти гроші з депозиту.

Незалежно від того, якого саме розміру спадщина, скільки спадкоємців на неї претендує і в якому порядку відбудеться спадкування (на підставі заповіту або в порядку черги, визначеній законом), такий документ буде необхідно отримати кожному спадкоємцеві. Тому не варто відкладати похід до нотаріуса в Києві в довгий ящик: коли мова стосується отримання спадщини, краще діяти оперативно.

Що потрібно, щоб отримати свідоцтво?

Щоб отримати цей бажаний документ, потрібно, щоб попередньо було відкрито спадкову справу. ЇЇ відкриття може бути ініційовано будь-ким з потенційних спадкоємців, проте чекати кого-небудь не має сенсу - краще зробити це самостійно.

Скільки свідоцтв буде видано?

Нотаріус на Оболоні видасть окреме свідоцтво на спадщину на кожен елемент спадкової маси. Так, якщо на квартиру і депозит претендує 3 спадкоємця, то кожному з них буде видано по 2 документа (по 1 на частину квартири і ще по 1 на частку депозиту).

Свідоцтво на спадщину
Свідоцтво на спадщину400600
Нотаріус Київг. Киев, метро Оболонь,+38 (068) 000-333-5
Нотаріус Київ150250
2019-05-22https://kievnotar.com.ua/svidoctvo-na-spadshchynu

Щодня з 09:00 до 20:00 - БЕЗ ВИХІДНИХ!

УСЛУГИ НОТАРИУСА

Всі види нотаріальних послуг

  • Довіреності
  • Заяви
  • Договори
  • Спадщина
  • Офіційне засвідчення
  • Реєстрація
  • Ціни
  • Без черги

Щодня з 09:00 до 20:00 - БЕЗ ВИХІДНИХ!