Нотаріус КиївСілін В.І.
Нотаріус Київ

Працюємо для Вас:

В робочі дні з 09:00 до 20:00

У вихідні дні з 10:00 до 18:00

Скасування заповіту

Ви знайшли більш гідного спадкоємця, ніж той, який зазначений в уже існуючому заповіті? Щоб розпорядитися майном по-іншому, потрібне скасування заповіту, нотаріус в Києві при цьому може відразу після скасування старого завірити новий заповіт. Необхідно пам'ятати, що новий заповіт скасовує попередній !!!

Що потрібно для скасування?

Анулювати вже існуючий заповіт можливо двома шляхами.

Перший шлях ґрунтується на складанні заяви про повне скасування старого заповіту. У такому випадку воно цілком і повністю втратить свою силу. Якщо ж ви не пам'ятаєте коли складали заповіт або було кілька, ви можете написати заяву про скасування всіх, що коли-небудь існували заповітів.

Другий шлях - це написання ще одного заповіту без скасування існуючих. В цьому випадку втратять чинність ті пункти старого заповіту, які суперечать новому.

Наведемо приклад. Колись ви заповідали синові квартиру і приватний будинок. У новому заповіті ви вказали, що заповідаєте приватний будинок онукові. При такому підході спадкування відбудеться одночасно за двома заповітами. За старим заповітом син отримає квартиру (цей пункт не суперечить новому). А ось будинок син не отримає (цей пункт суперечить) - він дістанеться внукові.

Якщо ж в новому ви вкажете, що онукові заповідаєте і квартиру і будинок, то син не отримає нічого, оскільки старий заповіт набуде повну суперечність з новим.

Які потрібні документи?

Для написання заяви про скасування заповіту нотаріус в Києві на Оболоні попросить пред'явити лише паспорт та податковий код. Якщо ж ви будете заново складати заповіт, то буде потрібно додатково повідомити інформацію про нового спадкоємця (ПІБ, дату народження, місце проживання і податковий код).

Скасування заповіту
Скасування заповіту400600
Нотаріус Київг. Киев, метро Оболонь,+38 (068) 000-333-5
Нотаріус Київ150250
2019-05-22https://kievnotar.com.ua/skasuvannya-zapovitu

Щодня з 09:00 до 20:00 - БЕЗ ВИХІДНИХ!

УСЛУГИ НОТАРИУСА

Всі види нотаріальних послуг

  • Довіреності
  • Заяви
  • Договори
  • Спадщина
  • Офіційне засвідчення
  • Реєстрація
  • Ціни
  • Без черги

Щодня з 09:00 до 20:00 - БЕЗ ВИХІДНИХ!