Нотаріус КиївСілін В.І.
Нотаріус Київ

Працюємо для Вас:

В робочі дні з 09:00 до 20:00

У вихідні дні з 10:00 до 18:00

Реєстрація ТОВ (ООО)

Хочете зареєструвати в Україні товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ або ООО - рос.мовою общество с ограниченной ответсвенностью), але не знаєте, як це зробити? Звертайтеся в нашу нотаріальну контору в Києві на Оболоні. За допомогою професійного нотаріуса ваша реєстрація ТОВ пройде швидко і без проблем.

Чому за реєстрацією вигідніше звернутися до нотаріуса в Києві?

Крім нотаріуса надати послуги з реєстрації бізнесу може також державний реєстратор і посередницька юридична компанія. Однак у нотаріуса Оболоні це швидше, комфортніше і вигідніше. І ось чому:

Державний реєстратор лише здійснює саму реєстрацію. Якщо всі ваші документи оформлені правильно - він ще здійснить реєстрацію, якщо неправильно - відмовить. Але якщо ви поняття не маєте, як їх оформити правильно, і які взагалі для цього потрібні документи - держ. реєстратор вам не допоможе.

Отримати детальну консультацію та допомогу в підготовці документів ви можете у посередника - в юридичній компанії. Однак посередник не має доступу до Реєстру - він не зможе зареєструвати ваш бізнес. Тому до нотаріуса або реєстратору звертатися все одно доведеться. При цьому посереднику за консультаційні послуги доведеться викласти досить велику суму.

У нотаріуса ж ви зможете проконсультуватися з будь-яких питань, включаючи вибір форми оподаткування, напрямки КВЕД, розподіл часток і т.д., отримати допомогу в підготовці необхідної для реєстрації документації, а головне - реєстрація ТОВ відбудеться набагато швидше, комфортніше і дешевше.

Реєстрація ТОВ (ООО)
Реєстрація ТОВ (ООО)400600
Нотаріус Київг. Киев, метро Оболонь,+38 (068) 000-333-5
Нотаріус Київ150250
2019-05-08https://kievnotar.com.ua/reyestraciya-tov-ooo

Щодня з 09:00 до 20:00 - БЕЗ ВИХІДНИХ!

УСЛУГИ НОТАРИУСА

Всі види нотаріальних послуг

  • Довіреності
  • Заяви
  • Договори
  • Спадщина
  • Офіційне засвідчення
  • Реєстрація
  • Ціни
  • Без черги

Щодня з 09:00 до 20:00 - БЕЗ ВИХІДНИХ!