Нотаріус КиївСілін В.І.
Нотаріус Київ

Працюємо для Вас:

В робочі дні з 09:00 до 20:00

У вихідні дні з 10:00 до 18:00

Оформлення спадщини в Україні

Ваш спадкодавець помер, і тепер ви хочете дізнатися більше про те, як здійснюється оформлення спадщини в Україні? Здобути інформацію ви можете з цієї статті, або ж безпосередньо зателефонувавши в нашу нотаріальну контору на Оболоні для отримання повноцінної консультації.

З чого почати?

Перш за все, вам необхідно визначитися, чи хочете ви прийняти спадщину. Якщо боргова частина спадкової маси перевищує майнову, за українським законодавством ви маєте повне право відмовитися від такої спадщини. Так чи інакше, вам протягом півроку необхідно відвідати нотаріальний офіс в Києві і скласти заяву або про бажання прийняти спадщину, або про бажання відмовитися.

Що далі?

В Україні оформлення спадщини передбачає відкриття спадкової справи. Цим займаються державні та приватні нотаріуси в Києві. В рамках справи будуть визначені всі спадкоємці, які мають право претендувати на спадок, і їх частки в спадковій масі. Фінальний результат залежить від багатьох факторів, зокрема від числа спадкоємців, їх черговості, «автоматичного» права на частку, а також існування і змісту заповіту, спадкового договору, договору довічного утримання та інших угод, які уклав спадкодавець.

Що потім?

За результатами розгляду спадкової справи кожен спадкоємець отримає одне або кілька свідоцтв. Свідоцтво є єдиним документом, який дасть спадкоємцю право розпорядитися успадкованим майном. Кількість свідоцтв, яке отримає кожен спадкоємець, залежить від обсягу і змісту спадкової маси.

Оформлення спадщини в Україні
Оформлення спадщини в Україні400600
Нотаріус Київг. Киев, метро Оболонь,+38 (068) 000-333-5
Нотаріус Київ150250
2019-05-22https://kievnotar.com.ua/oformlennya-spadshchyny-v-ukrayini

Щодня з 09:00 до 20:00 - БЕЗ ВИХІДНИХ!

УСЛУГИ НОТАРИУСА

Всі види нотаріальних послуг

  • Довіреності
  • Заяви
  • Договори
  • Спадщина
  • Офіційне засвідчення
  • Реєстрація
  • Ціни
  • Без черги

Щодня з 09:00 до 20:00 - БЕЗ ВИХІДНИХ!