Нотаріус КиївСілін В.І.
Нотаріус Київ

Працюємо для Вас:

В робочі дні з 09:00 до 20:00

У вихідні дні з 10:00 до 18:00

До нотаріуса без черги

Експрес-форма

1) У формі виберіть послугу.

2) Вкажіть свої точні контактні дані.

3) Незабаром з Вами зв'яжеться наш співробітник.

4) За результатами спілкування ми підготуємо всі необхідні документи.

5) Вам залишиться тільки під'їхати до нотаріальної контори (або замовити виїзд нотаріуса).

Записатись до нотаріуса

Вам терміново потрібно нотаріальне оформлення документів і немає часу стояти в чергах? Якщо у вас на рахунку кожна хвилина, в нашому офісі на Оболоні ви можете отримати послуги нотаріуса без черги.

Як записатися до нотаріуса на прийом?

Бажаєте, отримати послуги нотаріуса без черги в конкретний час? Щоб записатися до нотаріуса, скористайтеся формою вище. Просто заповніть у формі відповідні поля, і в зазначений час нотаріус буде вас чекати.

Це особливо зручно, коли необхідно домовитися з нотаріусом про зустріч заздалегідь. За записом нотаріус прийме вас в зазначений час, навіть якщо він виходить за межі робочого дня або день є святковим чи вихідним.

Експрес-послуги нотаріуса

Якщо вам необхідно, щоб нотаріус підготував документи якомога швидше, ви можете скористатися нашим експрес-обслуговуванням.

Просто повідомте нотаріуса, які документи йому необхідно оформити до вашого приїзду, і він займеться їх підготовкою негайно. Це дозволить вам не витрачати в нотаріальній конторі час на очікування. До того моменту як ви приїдете в наш офіс, вже все буде готово. Нотаріусу залишиться лише встановити вашу особистість - на це піде не більше п'яти хвилин.

Якщо для виконання нотаріальної дії нотаріусу потрібні вихідні дані (наприклад, для здійснення нотаріального перекладу документа), ви можете відправити скан-копію або фотографію документа по E-mail або іншим способом.

Експрес-послуги нотаріуса дозволять вам заощадити дорогоцінний час і піднімуть настрій.

Нотаріус он-лайн

Якщо ви точно не знаєте, який у вашому конкретному випадку потрібен пакет документів або вам потрібно попередньо уточнити ряд моментів, ви можете проконсультуватися з нотаріусом он-лайн одним з декількох способів:

1. Заповнити форму. Поставте нотаріусу своє питання, і наш експерт дасть на нього розгорнуту і зрозумілу відповідь найближчим часом.

2. Написати в месенджері. Знайдіть нас у Telegram або Viber за номером телефону, вказаним на сайті і поставте своє питання.

3. Зателефонувати. Якщо ви віддаєте перевагу отримувати консультацію усно, просто зателефонуйте нам, і нотаріус детально відповість на всі ваші запитання.