Нотаріус КиївСілін В.І.
Нотаріус Київ

Працюємо для Вас:

В робочі дні з 09:00 до 20:00

У вихідні дні з 10:00 до 18:00

Нотаріальний переклад

Вам необхідний нотаріальний переклад документа, складеного російською мовою - на українську мову або навпаки з української на російську? Немає необхідності звертатися в будь-яке бюро перекладів, витрачаючи зайвий час і кошти. В нашій нотаріальній конторі на Оболоні ви можете замовити такий переклад безпосередньо у нотаріуса в Києві.

У чому відмінність нотаріального перекладу від завіреного?

Нотаріальний переклад здійснюється безпосередньо нотаріусом Оболонського району. При цьому може здійснюватися ним тільки з тих і на ті мови, якими нотаріус володіє. У цьому випадку він особисто гарантує правильність, точність і коректність зробленого особисто перекладу. В нашій нотаріальній конторі нотаріус досконало володіє російською та українською мовами.

Якщо ж нотаріусу не відома мова з або на яку перекладається документ, то до процесу перекладу залучається дипломований фахівець. У такій ситуації, враховуючи те, що сам нотаріус не в змозі перевірити правильність і коректність перекладу, він засвідчує лише підпис самого перекладача, підтверджуючи таким чином, що переклад виконаний конкретною особою з відповідною кваліфікацією.

Які документи потрібні нотаріусу, щоб зробити нотаріальний переклад документа?

Якщо кожна секунда на рахунку, ви можете надіслати скан-копію оригіналу, щоб заощадити час - нотаріус, який працює без вихідних з 9 до 20 години вечора, зможе негайно взятися за роботу і встигнути виконати переклад поки ви будете їхати. Однак після прибуття в офіс нотаріуса буде необхідно підшити оригінал або нотаріальну копію до того перекладу, який він зробить. Тому оригінал необхідно буде надати в будь-якому випадку.

Нотаріальний переклад
Нотаріальний переклад400600
Нотаріус Київг. Киев, метро Оболонь,+38 (068) 000-333-5
Нотаріус Київ150250
2019-05-22https://kievnotar.com.ua/notarialnyy-pereklad

Щодня з 09:00 до 20:00 - БЕЗ ВИХІДНИХ!

УСЛУГИ НОТАРИУСА

Всі види нотаріальних послуг

  • Довіреності
  • Заяви
  • Договори
  • Спадщина
  • Офіційне засвідчення
  • Реєстрація
  • Ціни
  • Без черги

Щодня з 09:00 до 20:00 - БЕЗ ВИХІДНИХ!