Нотаріус КиївСілін В.І.
Нотаріус Київ

Працюємо для Вас:

В робочі дні з 09:00 до 20:00

У вихідні дні з 10:00 до 18:00

Консультація нотаріуса

Якщо ви бажаєте отримати письмову відповідь, скористайтеся поштовою формою або подивіться відповіді нотаріуса на питання, які вже ставилися.

Не знайшли відповідей на питання? Поставте його нотаріусу особисто - зателефонуйте або напишіть в Viber або Telegram.

Або зателефонуйте нам:(068) 000-333-5

Експрес-форма

Задати питання

 • Для укладення шлюбного договору, що нам з чоловіком для цього потрібно?

  Необхідна присутність Вас і Вашого чоловіка, оригінали паспортів та ідентифікаційних кодів, а також свідоцтво про шлюб і правоустановлюючі документи на майно, якщо вирішите прописати в шлюбному договорі (контракті) конкретне майно.

 • Скільки коштує завірити договір у нотаріуса?

  Вартість залежить від виду договору, який Вам необхідно оформити у нотаріуса. Це може бути договір дарування, договір купівлі-продажу нерухомого або рухомого майна, договір оренди автомобіля або квартири договір позики грошей. Проконсультуватися з нотаріусом в Києві і уточнити ціни на посвідчення договору Ви можете у Нотаріуса Києва на Оболоні, зателефонувавши за номером: (068) 000-333-5. Вартість нотаріальних послуг також відображена на сайті в розділі ЦІНИ.

 • Що необхідно для отримання документа про те, що я не в шлюбі, тобто довідки про сімейний стан?

  Необхідна Ваша особиста присутність, з документів надаєте оригінал паспорта та ідентифікаційний код. Довідка про сімейний стан оформлюється у нотаріуса в Києві у вигляді заяви про відсутність шлюбу на території України.

 • Чи працює нотаріус в суботу та неділю?

  Нотаріус працює щодня без вихідних, в тому числі в суботу та неділю з 10:00 до 17:00, прийом в більш пізній час телефонуйте для запису.